Informace

Následující článek popisuje osud pejsků, kterým byly dřívě stránky věnovány.

Proč čivava?

No, je to dlouhá historie. Když mi bylo 24, odjela jsem do USA, kde jsem ztvrdla 7 let. Dost často jsem se stěhovala a taky začaly tikat biologické hodiny. Tak se stalo, že jsem si koupila čivavu, neboť je skladná (lépe se hledá bydlení) a můžu s nim spát v posteli. Na dítě to nevypadalo a Oskar mě tak nějak "uspokojil". Resp. touhu o "něco" se starat.
V roce 2007 jsem si ho přivezla do ČR, kde jsem začala pracovat a bylo mi líto, že je doma sám, tak jsem mu koupila kamarádku, čivavu Gerdu. Oba jsou čistokrevné čivavy, i když bez PP, ale nám to nevadí. Bydleli jsme v paneláku. Psi byli spolu spokojení a já si v klidu chodila do práce.


Proč vlkodav?

No tak se nám podařilo koupit baráček a můj sen byl vždycky mít velkého psa. Takže z pochopitelných důvodů jsem si ho dopřála až teď. A když velký, tak pořádně. Na fóru o vlkodavech jsem poznala pani Dubnovou, která má chovatelskou stanici Moonvillage a protože jsem chtěla bílou fenku a ona ji zrovna měla, tak jsme si domu hrdě přivezli čistokrevnou slečnu s překrásným jménem Etna Moonvillage. Před tím jsem 2 měsíce studovala vše o vlkodavech, abych byla připravena. Imponuje mi, jak jejich vzhled, tak povaha. Jsou klidní a zároveň vzbuzuji respekt, což je na zahradě potřeba že? Malý (jak nazývám čivavy) jsou s ní v pohodě, ovšem některé její hrátky musím trošku krotit, ať mi je nezraní.

Navštivte také

Doména www.bestfriends.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 2707 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.bestfriends.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář